iStock_000022653565_Medium.jpg

Eko Matu Kopšanas

Produkti

John Masters Organics

John Masters Organics

Four Reasons Nature

Four Reasons Nature

Naturigin

Naturigin

Sante Naturkosmetik

Sante Naturkosmetik

Logona Naturkosmetik

Logona Naturkosmetik

 

John Master Organics

John Masters Organics – organiskās friziermākslas pērle.

Kad Džons Māsters tikko pēc augstskolas beigšanas 1975. gadā sāka strādāt par frizieri, viņš daudz neaizdomājās par kaitējumu, ko veselībai nodara kodīgo salona ķimikāliju – amonjaka, sulfātu, matu krāsu un balinātāju sastāvdaļu – ieelpošana diendienā. Vēlāk, sākot uzturā lietot ekoloģiski audzētu pārtiku, Džons sīki izpētīja ķimikāliju radītos draudus. Un nekavējoties pārcēla savu salonu uz Manhetenas dzīvokli, atteicās likt ilgviļņus, un ķērās pie alternatīvu matu kopšanas un veidošanas līdzekļu izveides.

„Es ticu, ka sintētikai ir vieta šajā pasaulē, taču tā noteikti nav uz mūsu ķermeņa un matiem,” – tā pats organiskās friziermākslas guru. Ņemot par pamatu dabiskas bāzes vielas, Māsters tām pievienoja ēteriskās eļļas, augu ekstraktus un citus veselīgus komponentus – tā 1991. gadā tapa pirmais Džona organiskais līdzeklis – Dry Hair Nourishment & Defrizzer. Rūpīgā izstrādes darbā, izmēģinot sastāvdaļu efektivitāti, konsultējoties ar kosmētikas receptūru izstrādes ekspertiem un augu pārzinātājiem, un testējot jaunos līdzekļus uz saviem izlutinātajiem klientiem – zvaigznēm un slavenībām (ar laipnu un brīvprātīgu viņu piekrišanu), līdz tie bija apmierināti ar rezultātu, pagāja 15 gadi, kuru laikā matu kopšanas līdzekļus papildināja organisko sejas un ķermeņa kopšanas sērija. Šodien Džona Māstera izstrādātie līdzekļi valdzina slavenības, profesionāļus, organiskās kosmētikas fanus un lietotājus vairāk kā 20 valstīs, tostarp arī pie mums, Latvijā.

johnmastersorganics_2400x1000_edited.jpg
john-masters-organics-john-masters-organ

Kas padarījis viena Manhetenas friziera radītos līdzekļus par kulta kosmētiku vairāk kā 20 valstīs pasaulē? Kādēļ aktieris Džeiks Džilenhāls lūdz pirms filmēšanās veidot viņa matus tikai ar John Masters Organics? Kas šajā kosmētikā patīk Minnijai Draiverei, Betai Midlerei, Reičelai Makadamsai?
Arvien vairāk uzzinot par ķimikāliju ietekmi uz dabu un veselību, viņi vēlas pāriet uz pilnībā organiskiem līdzekļiem. Bet viņi vēlas arī efektivitāti!

Un John Masters Organics sniedz Jums abus: šī kosmētika valdzina ar savu organisko izsmalcinātību sastāvos un pārliecina ar efektu – gan acumirklī redzamo, gan ilgstošā lietošanā panākamo.
Tieši tādēļ Ekostudijā esam izvēlējušies John Masters Organics par vadošo zīmolu visu frizētavas ikdienas procedūru veikšanai – matu mazgāšanai, kondicionēšanai, veidošanai. Ekostudijā piedāvājam paša Džona izstrādātas matus atjaunojošās procedūras.

1) Ikviena sastāvdaļa John Masters Organics līdzekļos ir tik dabīga un tīra, cik vien tas iespējams. Nekādi naftas vai akmeņogļu pārstrādes produkti nav izmantoti. Nav nātrija laurilsulfāta, parabēnu, DEA, MEA, TEA, nav ģenētiski modificētu sastāvdaļu. Nav pieļauta mākslīgu krāsvielu, smaržu un pildvielu pielietošana.
2) Visi augu ekstrakti un ēteriskās eļļas iespēju robežās iegūti no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem.
3) John Masters līdzekļos ik sastāvdaļa ir labākais, ko iespējams uz mūsu planētas izaudzēt un atrast: ja rožu eļļa – tad no Rožu ielejas Bulgārijā, vaniļa no Madagaskaras, lavanda no Provansas. Tikai visaugstākās kvalitātes izejvielas ar pierādītu labvēlīgu iedarbību uz matiem vai ādu.
4) Ikviens savvaļā iegūtais augs ievākts videi draudzīgā, sugu saudzējošā veidā.
5) Visas ēteriskās eļļas iegūtas tvaika destilācijas ceļā.
6) Visas augu eļļas iegūtas ar aukstās presēšanas metodi, lai saglabātu to atjaunojošās īpašības.
7) Nedz ingredienti, nedz arī gatavie līdzekļi nekad nav testēti uz dzīvniekiem.
8 ) Sastāvdaļas iepirktas godīgā tirdzniecībā, kad vien tas bijis iespējams.
9) Visas sastāvdaļas vidē bioloģiski noārdās tik ātri un labi, cik vien iespējams.
10) Iepakojumu apdrukai izmantots tik maz tintes, cik vien iespējams. Viss iepakojums ir otrreiz pārstrādājams. Visiem drukātajiem materiāliem izmantots 100% otrreiz pārstrādāts un nebalināts papīrs.

john-masters-organics-nourishing-defrizz
John-Masters-Blog-Header.jpg

Brīdī, kad Jūs paņemat rokā un atverat kādu no John Masters kārbiņām vai pudelītēm, ikdiena atkāpjas. Kad Jūs stāvat spoguļa priekšā jau ieveidotiem matiem un starojošu seju, Jūs arī iekšēji jūtaties skaista un pilnībā atspirgusi.

“Mums ir tikai viens ķermenis un tikai viena planēta. Cieņa pret tiem abiem un mīlestība uz visu dabisko jau vairāk kā 20 gadus iedvesmo mani radīt luksus klases Super Natural Beauty* kosmētiku Jūsu matiem un ķermenim. Esmu priecīgs dalīties ar Jums šajā mīlestībā.” /Džons Māsters/

* vārdu spēle: burtiskā tulkojumā – izsmalcināts, augstākā labuma dabīgs skaistums, bet var tikt tulkots arī kā ārkārtēja dabas spēka radīts skaistums.

 

Logona Naturkosmetik

Logona – zinātne, dabiskums un uzticama vācu kvalitāte.

1975. gadā Hannoverē Hanss Hanzels nodibināja vienu no pirmajiem bio veikaliņiem Vācijā. Tas piedāvāja galvenokārt makrobiotisko un bio pārtiku, vēlāk importēja dažus dabiskās kosmētikas līdzekļus, bet tā kā to sortiments bija ļoti ierobežots, nolēma sākt ražot zaļajam dzīvesveidam atbilstošu kosmētiku paši. 1985. gadā šī ražotne pārtapa uzņēmumā Logona Naturkosmetik, kas šodien nodarbina ap 140 darbinieku un piedāvā simtiem zinātniski izstrādātu, farmaceitiskā kvalitātē ražotu, BDIH sertificētu dabisko kosmētikas līdzekļu – sejas, ķermeņa, matu kopšanai, dekoratīvo kosmētiku, matu krāsas, līdzekļus zīdaiņiem, bērniem un vīriešiem. Uzņēmums sertificēts arī atbilstoši videi draudzīgas ražošanas un DIN ISO 9000 kritērijiem. Kā to sertificētas dabiskās kosmētikas standarts paredz, nedz kosmētiku, nedz tās sastāvdaļas netestē uz dzīvniekiem. Viss iepakojums ir otrreiz pārstrādājams.
Visi līdzekļi tiek izstrādāti, testēti un ražoti Vācijā – cita starpā tas nozīmē to, ka papildus Logona iekšējiem kvalitātes standartiem un pārbaudēm, uzņēmumu regulāri kontrolē arī valsts iestādes, pārbaudot ne tikai ražošanas procesu un mikrobioloģiskos rādītājus, bet arī sastāvu atbilstību etiķetē norādītajam.

Logona formulas izstrādātas, apvienojot jaunākos zinātnes pētījumus un sasniegumus ar gadsimtiem krātām tautas receptēm augu izmantošanā. Logona zinātniskā komanda pastāvīgi nāk klajā ar dažādiem atklājumiem. 

94483311_3876893635686495_82122427357221
 

Sante Naturkosmetik

Vācu ekokozīmolam Sante piestāv vārds jauneklīgs. Un ne tāpēc, ka tā mērķauditorija būtu tikai jauni cilvēki, bet gan tādēļ, ka Sante allaž iet līdzi laikam vai pat laikam pa priekšu.

Pasaule uzzina par godži un asai ogu fantastisko ietekmi uz ādu? Skat’, Sante jau piedāvā ķermeņa kopšanas līdzekļus, kas satur šīs vērtīgās izejvielas!

Zinātnieki prezentē inovatīvu polimēru iepakojumu materiālu, kas ievērojami ļauj ietaupīt planētas neatjaunojamos resursus? Un, skat’- Sante pirmie ekokosmētikas pasaulē sāk iepakot kosmētiku modernajā dabisko šķiedru kompozītmateriālā Polywood.

Tāpat Sante rūp, lai iepakojumi labi iederētos mūsdienīgos vannasistabu interjeros, tādēļ zīmols laiku pa laikam piedzīvo vizuālas pārvērtības, tā priecējot gan uzticamos Sante fanus, gan tos, kas ar Sante iepazīstas pirmo reizi.

Tomēr vienā jautājumā gan Sante paliek nemainīga un nelokāma – ražot tikai pilnīgi dabisku, videi un cilvēkam draudzīgu kosmētiku:

  • Izejvielām ir organiska izcelsme – tās tiek ražotas kontrolētos sertificētos bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmumos. To apliecina BIO zīmogs;

  • Produktiem nav pievienotas sintētiskas smaržvielas, krāsvielas, naftas pārstrādes produkti. To garantē BDIH sertifikāts;

  • Sertifikāts „Ražots Vācijā” norāda uz augstāko tehnoloģiju un jaunāko zinātnisko atziņu pielietošanu kosmētikas formulu izstrādē, ražošanā un testēšanā;

  • Sante kosmētika nesatur silikonu, glutēnu un ir vegāna;

  • Sertifikāts Cruelty Free apliecina, ka produkta izstrādē un ražošanā nav izmantoti testi uz dzīvniekiem;

  • Iepakojums ražots no pārstrādājamiem materiāliem, ražošanas procesā pēc iespējas ierobežots kaitējums dabai.

96102819_2880482185354115_89937768978254
109775814_3071841079551557_8072974416833

Sante matu kopšanas līdzekļi – maigas, kopjošas šampūnu formulas, kas precīzi pilda to, kas solīts uz šampūna etiķetes – piešķir apjomu, spīdumu, elastību, atjauno vitalitāti, stiprina matu saknes vai aizsargā pret blaugznu veidošanos.

Pircēju atzinību guvuši matu kondicionieri - Sante kondicionieris matiem ar mango sviestu, Sante Brilliant Care kondicionieris ar bio bērzu lapu ekstraktu vai Sante Natural Care – ārkārtīgi efektīvas formulas par priecīgi pieejamu cenu.

 

Four Reasons nature

Four Reason Nature matu produkti ir izstrādāti, lai dabiskā veidā akcentētu jūsu skaistumu, nemazinot produkta efektivitāti. šie produkti apvieno brīvību un spēku, lai radītu labāku šodienu un rītdienu, Tā kā šim produktu klāstam ir piešķirts “Cosmos Natural” un “ECOCERT” sertifikāts, varat paļauties, ka produktu sastāvdaļas ir dabiskas un iepakojums ir ekoloģiski draudzīgs.

FOUR REASONS NATURE produktu klāsts ir klasificēts kā sertificēti dabiska kosmētika. Visas kosmētikā izmantotāts sastāvdaļas ir pēc iespējas dabiskākas. Videi draudzīgums, dabiskums un ētiskums ir svarīgas vērtības dabiskas kosmētikas ražošanā un iesaiņošanā. Dabiskās kosmētikas ražotājs var pieteikties sertifikātam, kas izvērtē produkta dabiskumu. Stingrie sertifikāta kritēriji nodrošina, ka produkti atbilst sertificētas dabiskas kosmētikas kvalitātes prasībām.  Mūsdienās daudzi produkti tiek tirgoti kā dabiski, bet, izvēloties sertificētu produktu, varat būt pārliecināti, ka tas patiešām atbilst dabiskās kosmētikas starptautiskajiem kritērijiem. 

EKOLOĢISKĀ UN ĒTISKĀ MATU KOSMĒTIKA

Iestādes, kas piešķir sertifikātus, kontrolē produktu iepakojuma ekoloģisko draudzīgumu. Visiem FOUR REASONS NATURE produktu iepakojumiem jābūt pārstrādājamiem vai bioloģiski noārdāmiem. Tiek ņemti vērā arī produktu ētiskie aspekti, jo nav atļautas ģenētiski modificētas sastāvdaļas.

Iestādes, kas piešķir sertifikātus dabiskajai kosmētikai arī prasa izejvielu piegādātājiem pierādīt, ka šīs izejvielas vai jebkura izmantotā tā daļa nav pārbaudīta uz dzīvniekiem.

Dabiskajai kosmētikai ir saistoši tieši tādi paši tiesību akti kā citiem kosmētikas veidiem, tā ir tikpat droša kā “tradicionālā” kosmētika.

76681263_424479194883679_735167654110271
fourreasons2-1024x678.jpg

Four Reason Nature kolekcija ir izveidota Somija, domājot par ilgtspējīgas attīstības principiem. Tāpēc tā ir lieliska izvēle gan jums gan videi. Vismaz 95% produktu sastāvdaļas ir dabiskas izcelsmes un vegāniskas. Four Reason Nature ir greznība, ko jūsu matiem radījusi daba.

COLOR LĪNIJA – Dabiska matu krāsas aizsardzība un spīdums krāsotiem matiem.

Four Reason Nature Color piedāvā ilgstošu matu krāsas aizsardzību, kas pagarina matu krāsas noturību uz Jūsu matiem un piešķir tiem brīnišķīgu spīdumu, kas uzlabo matu izskatu. pat smalku matu īpašnieces var izbaudīt zīdaino maigumu un gludumu, nepadarot mats plakanus. Mirdzošā matu krasā izskatās satriecoši un veselīgi.

MOISTURE LĪNIJA – Pielāgošanās katram matu tipam, mitrināšana un zīdains maigums Mitrinošie Four Reason Nature Moisture produkti piešķir sausiem matiem nepieciešamo mīkstumu un nodrošina matiem optimālu mitruma līdzsvaru. Šie kondicionēšanas līdzekļi nodrošina Jūsu matiem dabisku, labvēlīgu uzturvielu devu, padarot sausos matus spīdošus un elastīgus.

REBUILD LĪNIJA – Glābj un aizsarga bojātus matus, padarot tos stiprus un veselīgus. Four Reason Nature Rebuild produkti uzlabo matu kvalitāti un spēj efektīvi atjaunot bojātus matus. Produktu barojošas un olbaltumvielām  bagātās sastāvdaļas novērš ķīmiskās apstrādes un karstuma ierīču radītos bojājumus un stiprina matus. REBUILD produkti padara sausus un bojātus matus veselīgus, mīkstus un atjaunotus.

VOLUME LĪNIJA – Pievilcīgs matu kuplums, svaigums un biezums. Four Reason Nature Volume produkti smalkiem matiem piešķir dabisku apjomu un kuplumu. Neizjauc matu mitruma līdzsvaru un ļauj matiem justies un izskatīties gludiem. Apjomīgi, gludi un pievilcīgi mati.

 

Naturigin.

Ar sertificētām organiskām sastāvdaļām NATURIGIN piedāvā tirgū dabiskāko matu krāsošanas veidu.

Dānijā ražotās matu krāsas NATURIGIN, ar ko strādājam Ekostudijā, ir daudzkārt izpelnījušās atzinību par augstu produktu kvalitāti un profesionālu izcilību. Piemēram, divus gadus pēc kārtas (2014.un 2015.gadā) Naturigin ieguva augstāko novērtējumu Natural Beauty Product konkursā, ASV.


Ja vēlaties iegūt skaistu, intensīvu un ilgnoturīgu matu toni, tad Jūsu izvēlei mēs varam piedāvāt  NATURIGIN krāsu paleti ar 16 skaistiem toņiem. Zemāk info no ra

Ja vēlaties matus ne vien nokrāsot, bet vienlaikus uzlabot to kvalitāti,  tad ziniet – Naturigin bagātīgā formula augu ekstraktiem un eļļām nostiprina matu struktūru, nogludina matus un piešķir veselīgu spīdumu.

Ja jums ir bēdīga pieredze ar “parastajām” matu krāsām to alerģiskās un agresīvās iedarbības dēļ, tad lietot Naturigin ir droši, jo  krāsā nesatur amonjaku, kas ir izplatīts alerģisku reakciju izraisītājs, turklāt bojā matu struktūru.
Kāda matu krāsa ir piemērotāka Jūsu matiem – Logona Herbal vai Naturigin – to palīdzēs izvērtēt mūsu profesionālie un pieredzējušie matu meistari.

18320895_1351467078283322_10863822811305