Logona

LogonaLogona

Logona – zinātne, dabiskums un uzticama vācu kvalitāte

1975. gadā Hannoverē Hanss Hanzels nodibināja vienu no pirmajiem bio veikaliņiem Vācijā. Tas piedāvāja galvenokārt makrobiotisko un bio pārtiku, vēlāk importēja dažus dabiskās kosmētikas līdzekļus, bet tā kā to sortiments bija ļoti ierobežots, nolēma sākt ražot zaļajam dzīvesveidam atbilstošu kosmētiku paši. 1985. gadā šī ražotne pārtapa uzņēmumā Logona Naturkosmetik, kas šodien nodarbina ap 140 darbinieku un piedāvā simtiem zinātniski izstrādātu, farmaceitiskā kvalitātē ražotu, BDIH sertificētu dabisko kosmētikas līdzekļu – sejas, ķermeņa, matu kopšanai, dekoratīvo kosmētiku, matu krāsas, līdzekļus zīdaiņiem, bērniem un vīriešiem. Uzņēmums sertificēts arī atbilstoši videi draudzīgas ražošanas un DIN ISO 9000 kritērijiem. Kā to sertificētas dabiskās kosmētikas standarts paredz, nedz kosmētiku, nedz tās sastāvdaļas netestē uz dzīvniekiem. Viss iepakojums ir otrreiz pārstrādājams.
Visi līdzekļi tiek izstrādāti, testēti un ražoti Vācijā – cita starpā tas nozīmē to, ka papildus Logona iekšējiem kvalitātes standartiem un pārbaudēm, uzņēmumu regulāri kontrolē arī valsts iestādes, pārbaudot ne tikai ražošanas procesu un mikrobioloģiskos rādītājus, bet arī sastāvu atbilstību etiķetē norādītajam.

Logona formulas izstrādātas, apvienojot jaunākos zinātnes pētījumus un sasniegumus ar gadsimtiem krātām tautas receptēm augu izmantošanā. Logona zinātniskā komanda pastāvīgi nāk klajā ar dažādiem atklājumiem. Viens no tādiem – 2005.gadā Logona pirmie piedāvāja pilnībā dabisku matu krāsu lietošanai gatavā, krēmveida formā, kas radīja īstu sensāciju organiskās kosmētikas tirgū. Tā bija revolūcija toreiz un ir nepārspēta inovācija joprojām – tikai Logona piedāvā sertificētu dabisku matu krāsu krēmveida formā, kas patiešām krāso Jūsu matus.

Biotēka Ekostudijā ikvienam eksperimentēt kāram drosminiekam/-cei vai pieredzējušiem dabisko matu krāsu faniem ir iespēja krāsot matus gan ar Logona pulverveida, gan krēmveida dabiskajām matu krāsām.
Kādēļ vajadzīga drosme vai pieredze? Jo krāsošanai ar dabiskajām matu krāsām ir savas īpatnības:
1) ar pilnībā dabīgu matu krāsu matus nav iespējams padarīt gaišākus – jo šādas krāsas nesatur balinātājus.
2) ar dabisko matu krāsu nav iespējams garantēt precīzu matu krāsas toni – jo tonis veidojas daļēji no Jūsu pašu, daļēji no matu krāsas toņa, tādejādi ar vienu un to pašu krāsu katram cilvēkam mati nokrāsosies pilnīgi unikālā, tikai Jums vienīgajam/-i raksturīgā tonī.
3) nav iespējams paredzēt, cik intensīvi dabiskā matu krāsa pieķersies Jūsu matiem – jo tas atkarīgs no matu struktūras, kura atkal: katram no mums ir individuāla. Ja Jūs jau esat krāsojuši ar Logona matu krāsām un zināt, ka Jūsu matiem tā pieķeras pietiekami intensīvi – lieliski! Ja Jūs krāsosiet pirmo reizi – to, cik labi krāsa pieķeras un turas, uzzināsiet tikai pēc krāsošanas un vairākkārtējas matu izmazgāšanas.
4) ja Jūsu mati ir ķīmiski apstrādāti – balināti, krāsoti, likti ilgviļņi, taisnoti utt. – nav iespējams prognozēt, kāds tonis veidosies, krāsojot ar dabisko krāsu. Tas tādēļ, ka ķīmiskā apstrāde izmaina matu struktūru, līdz ar to – dabiskās krāsas pieķeršanos matiem. Ja mati būs daļēji atauguši – dabiskās krāsas tonis var atšķirties pie saknēm un ķīmiski apstrādāto matu daļā.
5) dabiskā krāsa nokrāso sirmos matus, taču tie vienmēr iznāks pāris toņi gaišāki kā Jūsu nenosirmojušie mati – arī tās pašas atšķirīgās matu struktūras dēļ
6) Logona matu krāsas nav izmantojamas ķermeņa apgleznošanai, skropstu un uzacu krāsošanai.

Savukārt, ja tiktāl esat izlasījuši un joprojām drosmi saglabājuši, tad, lūk, kādi labumi sagaidāmi no krāsošanas ar dabisko matu krāsu:
1) dabiskā matu krāsa nesatur balinātājus, amonjaku, PPD, sintētiskās krāsvielas, konservantus vai jebkādas citas agresīvas, neveselīgas vai aizdomīgas ķimikālijas. Logona krāsu sastāvā ir tikai:
Henna Neutral: bezkrāsas henna (Cassia Auriculata), aļģes, jojoba eļļa, ēteriskās eļļas, kviešu proteīns.
Krāsojošajās pulverveida krāsās: aļģes, kviešu proteīns, jojoba eļļa un krāsojošie augi – henna, valrieksti, bietes, indigo, rabarbers, hibiskus, kurkuma, ratānija, kafija u.c.
Krēmveida krāsās: ūdens, graudu alkohols, cukura tenzīds, augu glicerīns, māli, henna, eritruloze (biotehnoloģiski iegūts cukura veids), sorbīts, ksantāna sveķi, maltodekstrīns, citrāti un citronskābe ūdens mīkstināšanai un pH regulēšanai, ēteriskās eļļas, minerālās krāsvielas, krāsojošie augu ekstrakti, dažās arī rozmarīna ekstrakts.
2) atšķirībā no ķīmiskajām krāsām, Logona matu krāsas nebojā matu struktūru, jo iekļūst tikai ārējā, zvīņainajā mata virsmas daļā, ietērpjot matu tādā kā puscaurspīdīgā krāsas „mētelītī” – Jūsu jaunā matu krāsa rodas, kombinējoties uzklātajam augu krāsas slānītim ar tam cauri starojošo Jūsu dabisko matu pigmentu. Tādejādi, vai izlemsiet tikai piešķirt mazliet spilgtāku niansi saviem matiem, vai arī radikāli mainīsiet to krāsu, Jūsu mati arī pēc krāsošanas Jums piestāvēs; un šādā krāsā mati būs tikai vienam cilvēkam visā pasaulē – Jums!
3) Logona krāsas ir ilgnoturīgas – atkarībā no Jūsu matu individuālajām struktūras īpatnībām, efekts skaidri redzams 4-8 nedēļas vai pat ilgāk.
4) Ja Jūsu mati ir ķīmiskās apstrādes bojāti, dabiskās matu krāsas var būtiski uzlabot matu stāvokli. Krāsojošie augu ekstrakti vai bezkrāsas henna stiprina Jūsu matus, palielina to apjomu un piešķir kuplumu. Uzklātās krāsas slānītis nogludina mata zvīņaino virsmu – tas atstaro vairāk gaismas, un mati kļūst spožāki, veselīgi mirdzoši. Dabīgi kondicionieri, kā kviešu proteīns un jojoba eļļa matus aizsargā un padara zīdainus. Krāsošana ar dabiskajām krāsām var palīdzēt līdzsvarot matu taukošanos un labvēlīgi ietekmēt galvas ādas stāvokli.

Skaisti, kupli mati veselīgi mirdzošā krāsā sniedz mums patiesu prieku un pārliecību par savu izskatu. Logona Herbal matu krāsas ir ideālas, lai dabai un veselībai draudzīgākajā veidā piešķirtu Jūsu dabiskajam matu tonim sulīgu un izsmalcinātu niansi, kā arī – lai pilnībā mainītu ierasto matu krāsu. Mūsu frizierītes pārzina dabisko krāsu īpatnības – izjautājiet viņas pamatīgi, noskaidrojiet visu, ko vēlaties uzzināt pirms matu krāsošanas, lai Jūsu mati būtu tādi, kā to vēlaties! Lai izdodas!