John Masters Organics

John Masters OrganicsJohn Masters Organics

John Masters Organics – organiskās friziermākslas pērle

Kad Džons Māsters tikko pēc augstskolas beigšanas 1975. gadā sāka strādāt par frizieri, viņš daudz neaizdomājās par kaitējumu, ko veselībai nodara kodīgo salona ķimikāliju – amonjaka, sulfātu, matu krāsu un balinātāju sastāvdaļu – ieelpošana diendienā. Vēlāk, sākot uzturā lietot ekoloģiski audzētu pārtiku, Džons sīki izpētīja ķimikāliju radītos draudus. Un nekavējoties pārcēla savu salonu uz Manhetenas dzīvokli, atteicās likt ilgviļņus, un ķērās pie alternatīvu matu kopšanas un veidošanas līdzekļu izveides.

„Es ticu, ka sintētikai ir vieta šajā pasaulē, taču tā noteikti nav uz mūsu ķermeņa un matiem,” – tā pats organiskās friziermākslas guru. Ņemot par pamatu dabiskas bāzes vielas, Māsters tām pievienoja ēteriskās eļļas, augu ekstraktus un citus veselīgus komponentus – tā 1991. gadā tapa pirmais Džona organiskais līdzeklis – Dry Hair Nourishment & Defrizzer. Rūpīgā izstrādes darbā, izmēģinot sastāvdaļu efektivitāti, konsultējoties ar kosmētikas receptūru izstrādes ekspertiem un augu pārzinātājiem, un testējot jaunos līdzekļus uz saviem izlutinātajiem klientiem – zvaigznēm un slavenībām (ar laipnu un brīvprātīgu viņu piekrišanu), līdz tie bija apmierināti ar rezultātu, pagāja 15 gadi, kuru laikā matu kopšanas līdzekļus papildināja organisko sejas un ķermeņa kopšanas sērija. Šodien Džona Māstera izstrādātie līdzekļi valdzina slavenības, profesionāļus, organiskās kosmētikas fanus un lietotājus vairāk kā 20 valstīs, tostarp arī pie mums, Latvijā.

Kas padarījis viena Manhetenas friziera radītos līdzekļus par kulta kosmētiku vairāk kā 20 valstīs pasaulē? Kādēļ aktieris Džeiks Džilenhāls lūdz pirms filmēšanās veidot viņa matus tikai ar John Masters Organics? Kas šajā kosmētikā patīk Minnijai Draiverei, Betai Midlerei, Reičelai Makadamsai?
Arvien vairāk uzzinot par ķimikāliju ietekmi uz dabu un veselību, viņi vēlas pāriet uz pilnībā organiskiem līdzekļiem. Bet viņi vēlas arī efektivitāti!

Un John Masters Organics sniedz Jums abus: šī kosmētika valdzina ar savu organisko izsmalcinātību sastāvos un pārliecina ar efektu – gan acumirklī redzamo, gan ilgstošā lietošanā panākamo.
Tieši tādēļ Ekostudijā esam izvēlējušies John Masters Organics par vadošo zīmolu visu frizētavas ikdienas procedūru veikšanai – matu mazgāšanai, kondicionēšanai, veidošanai. Ekostudijā piedāvājam paša Džona izstrādātas matus atjaunojošās procedūras. John Masters Organics kosmētika Biotēkās un Ekostudijā pieejama pilnā sortimentā.

1) Ikviena sastāvdaļa John Masters Organics līdzekļos ir tik dabīga un tīra, cik vien tas iespējams. Nekādi naftas vai akmeņogļu pārstrādes produkti nav izmantoti. Nav nātrija laurilsulfāta, parabēnu, DEA, MEA, TEA, nav ģenētiski modificētu sastāvdaļu. Nav pieļauta mākslīgu krāsvielu, smaržu un pildvielu pielietošana.
2) Visi augu ekstrakti un ēteriskās eļļas iespēju robežās iegūti no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem.
3) John Masters līdzekļos ik sastāvdaļa ir labākais, ko iespējams uz mūsu planētas izaudzēt un atrast: ja rožu eļļa – tad no Rožu ielejas Bulgārijā, vaniļa no Madagaskaras, lavanda no Provansas. Tikai visaugstākās kvalitātes izejvielas ar pierādītu labvēlīgu iedarbību uz matiem vai ādu.
4) Ikviens savvaļā iegūtais augs ievākts videi draudzīgā, sugu saudzējošā veidā.
5) Visas ēteriskās eļļas iegūtas tvaika destilācijas ceļā.
6) Visas augu eļļas iegūtas ar aukstās presēšanas metodi, lai saglabātu to atjaunojošās īpašības.
7) Nedz ingredienti, nedz arī gatavie līdzekļi nekad nav testēti uz dzīvniekiem.
8 ) Sastāvdaļas iepirktas godīgā tirdzniecībā, kad vien tas bijis iespējams.
9) Visas sastāvdaļas vidē bioloģiski noārdās tik ātri un labi, cik vien iespējams.
10) Iepakojumu apdrukai izmantots tik maz tintes, cik vien iespējams. Viss iepakojums ir otrreiz pārstrādājams. Visiem drukātajiem materiāliem izmantots 100% otrreiz pārstrādāts un nebalināts papīrs.

Te, uzklikšķinot linkam, atradīsiet sīkāku aprakstu par katru no John Masters Organics līdzekļiem: John Masters

Brīdī, kad Jūs paņemat rokā un atverat kādu no John Masters kārbiņām vai pudelītēm, ikdiena atkāpjas. Kad Jūs stāvat spoguļa priekšā jau ieveidotiem matiem un starojošu seju, Jūs arī iekšēji jūtaties skaista un pilnībā atspirgusi.

“Mums ir tikai viens ķermenis un tikai viena planēta. Cieņa pret tiem abiem un mīlestība uz visu dabisko jau vairāk kā 20 gadus iedvesmo mani radīt luksus klases Super Natural Beauty* kosmētiku Jūsu matiem un ķermenim. Esmu priecīgs dalīties ar Jums šajā mīlestībā.” /Džons Māsters/

* vārdu spēle: burtiskā tulkojumā – izsmalcināts, augstākā labuma dabīgs skaistums, bet var tikt tulkots arī kā ārkārtēja dabas spēka radīts skaistums.