Dr.Hauschka

Dr.HauschkaDr.Hauschka

Dr.Hauschka – organiskās kosmētikas leģenda

Veselīga ādas kopšana – tāds bija doktora Rūdolfa Hauškas sapnis, kad viņš pagājušā gadsimta 60. gados savā holistisko un antroposofiskās medicīnas preparātu ražotnē WALA kopā ar kosmētiķi Elizabeti Zigmundi sāka izstrādāt kosmētikas līdzekļu formulas no ārstniecības augiem, tā kļūstot par leģendāru sava laika revolucionāru – vienu no organiskās kosmētikas pamatlicējiem. Jau vairāk kā 40 gadus Dr.Hauschka kosmētikā apvienoti tīrākie augu ekstrakti, augstākās kvalitātes standarti un holistiska pieeja, lai piedāvātu Jums līdzekļus, kas ir labvēlīgi gan ādai, gan planētai, kuru apdzīvojam.

gesichtDr.Hauschka koncepcija balstīta atziņā, ka āda pēc savas dabas ir veselīga, spēcīga un gudra. Ja to pareizi kopj, respektējot tās darbības principus, tad āda pati zina, kā uzturēt sevi skaistu, tīru, gludu, samtaini mīkstu un elastīgu.
Tādēļ Dr.Hauschka kosmētika veidota kā sistēma, lai atgrieztu ādai tās dabisko balansu, veselīgumu un padarītu maksimāli neatkarīgu no kosmētikas lietošanas. Tā vietā, lai ar mākslīgām, sintētiskām, agresīvām vielām maskētu simptomus vai ar varu spiestu ādu mainīties, Dr.Hauschka līdzekļi sadarbojas ar tās dabiskajiem ritmiem, funkcijām un ar maigu, taču efektīvu augu ekstraktu palīdzību atbalsta ādu tās darbā – ceļā uz perfektu veselību un izskatu, uz īstu un paliekošu skaistumu. Lai āda pati sevi uztur!

gesicht6Formulas izstrādātas un tiek ražotas, ņemot vērā dabas un ādas dabiskos dzīvības ciklus un ritmu, no bioloģiski un biodinamiski audzētiem vai tīrā savvaļā vāktiem augiem; viss gatavošanas process, sākot no izejvielu audzēšanas WALA biodinamiskajā dārzā līdz sastāvdaļu sajaukšanai, balstās uz roku darbu. Tas ļāvis izveidot vienreizēji harmoniskus un efektīvus sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, kuros terapeitisks ir pilnīgi viss, aromātu ieskaitot.

MedgroupDr.Hauschka līdzekļi aktivizē normālas vai jutīgas ādas pašaizsardzības spējas un palīdz atgūt vitalitāti, nomierina ādas pārlieku aktivitāti, ja tā taukojas un cieš no pinnēm un pūtītēm, un atbalsta ādas dabisko atjaunošanās ciklu, lai āda vienmēr būtu tīra, veselīgi starojoša un skaista pati saviem spēkiem. Atgūstiet savas ādas ideālo līdzsvaru – arī ar kopjošajām procedūrām Ekostudijā! Te Jūs variet iegādāties Dr.Hauschka kosmētiku sejas, matu, roku un kāju kopšanai, Med sēriju sevišķi sausai ādai; kā arī baudīt roku lutināšanas kūres ar Dr.Hauschka līdzekļiem – maskas, masāžas, manikīru u.c.

Gan izdaiļo, gan kopj! Izstrādāta sadarbībā ar profesionāliem māksliniekiem un kosmētiķēm, kopš 1999. gada Dr.Hauschka dekoratīvā kosmētika palīdz sievietēm visā pasaulē atklāt viņu skaistumu – gan pašām sev, gan pasaulei.
Dr. Hauschka dekoratīvā kosmētika veidota pēc tiem pašiem principiem, kā kopjošā – sertificēts dabīgs sastāvs, augstvērtīgas holistiskas formulas ar ārstniecības augiem, kas regulē un atbalsta ādas dabisko darbību. Dzīvajā dabā rastās izejvielas – minerālu pigmenti, augstvērtīgas, kopjošas organiskās eļļas un vaski, biodinamiski audzētu dziedējošu augu ekstrakti – izceļ gan mums ikvienam raksturīgo vienreizību, mūsu personību, gan vienlaicīgi arī rūpējas par vienu no svarīgākajiem un lielākajiem ķermeņa orgāniem – ādu, ļaujot tai elpot un uzturot tās veselību, svaigumu un dzīvīgumu.
Ar Dr.Hauschka dekoratīvo kosmētiku Biotēka Ekostudijā top gan delikāti, eleganti dienas, gan izteiksmīgi vakara make-up. Izceliet savu dabisko skaistumu – jo Jūs esat skaista! Vienreizēji un neatkārtojami skaista!