Bellápierre Mineral Makeup

Bellápierre Mineral MakeupBellápierre Mineral Makeup

Līdz šim Jūs domājāt, ka dabiskā dekoratīvā kosmētika der tikai neuzkrītoša „pelēko peļu” grima veidošanai? Tajā valda ierobežota krāsu izvēle? Piedāvājums neseko modes tendencēm? Grims ne vienmēr ir perfekts – tas mēdz savelties, par ātru nobirt, izplūst? Tad šī bija pēdējā sekunde Jūsu mūžā, kad tā varēja būt taisnība.

Kopš šī brīža viss ir citādāk! Iepazīstieties ar revolucionāro minerālu kosmētiku Bellápierre! Bezgalīgi daudz krāsu, jebkura spilgtuma un dramatiskuma pakāpe Jūsu grimam, profesionālas kosmētikas cienīga kvalitāte un noturība – un viss, kas Jums vajadzīgs, lai izveidotu grimu no A līdz Z, ir  otiņa, Bellápierre minerāli un tīrs ūdens košākām krāsām vai precīzām līnijām.

 

Revolūcijas būtība ir tajā, ka tie ir tīri minerālu pūderi bez jebkādiem citiem piejaukumiem.
• Tādēļ tie, pirmkārt, ir daudzfunkcionāli – viens un tas pats līdzeklis, atkarībā no izmantotās otiņas un uzklāšanas veida var būt gan korektors, gan pūderis; gan acu ēnas, gan lūpu krāsa; izskatīties kā maigs pasteļtonis vai kā dramatisks, košs akcents.
• Otrkārt – tos var jaukt savā starpā, tādejādi iegūstot jebkuru vajadzīgo toni: vai tas būtu precīzi ar Jūsu ādas nokrāsu saskanošs pūderis, vai arī jaunākais modes kliedziens make-up krāsu pasaulē. Jūs vairs neesat atkarīgi no ražotāja: papildiniet sortimentā esošo toņu gammu – līdz bezgalībai un, kad vien Jums ienāk prātā.
• Augstā minerālo pulveru kvalitāte nodrošina vienmērīgu klājumu un izcilu grima noturību.
P.S. Un ir vēl kāds pluss – iegādājoties Bellápierre, Jums nav jāizmet sava līdz šim lietotā kosmētika, ja tā Jums patika! Tā kā Bellápierre ir tīri minerāli bez citiem piejaukumiem, tad tie bez problēmām sajaucami ar jebkuru bezkrāsainu vai krāsainu bāzi, vai tā būtu Jūsu mīļākā lūpu krāsa, skropstu tuša vai nagu laka!

Bellápierre pūderi, rūži un bronzeri:

• Nesatur talku, eļļas, pildvielas, sintētiskās krāsvielas, konservantus vai jebkādas citas piedevas
• Neaizsprosto poras, neveicina piņņu rašanos
• Remdējošas īpašības
• Antioksidantu iedarbība
• UVA un UVB staru aizsardzība (SPF15)
• Pilnībā maskē ādas defektus (acne, rosacea, ekzēma u.c.)
• Kavē sīko grumbiņu parādīšanos
• Dermatologu rekomendēti

Kā lietot:
1) rūpīgi attīriet un tonizējiet seju
2) mitriniet seju un obligāti nogaidiet, līdz mitrinošais krēms vai losjons pilnībā iesūksies
3) Lietojiet minerālo pūderi kā korektoru. Ar otiņu korektora uzklāšanai uzklājiet kārtu minerālā pūdera zonās, kur Jūs parasti lietojāt tradicionālo korektoru. Vispirms maskējiet lokus zem acīm, tad klājiet pulveri ap degunu un uz ādas defektiem.
4) Uzklājiet minerālo pūderi. Virpinot otiņu, paņemiet minerālu pūderi no trauka vāciņa. Nobirdiniet lieko pūderi un, turot otu vertikāli, viegli piesitiet ar otas kāta galu cietai virsmai, lai pūderis vienmērīgi sabirst otas sariņos – otiņas galam jāizskatās kā viegli apputējušam. Ar maigām apļveida kustībām uzklājiet pūderi sejai. Sāciet uzklāšanu sejas centrā, ap degunu, tad – uz zoda un pieres. Noslēgumā vēlreiz viegli pārlaidiet ar otiņu sejai, kas izcels minerālu īpašības un nodrošinās vienmērīgu klājumu.
5) Uzklājiet vaigu sārtumu. Vienmēr klājiet rūžu virs minerālā pūdera, izmantojot speciālo otiņu vaigu sārtuma uzklāšanai. Ar otiņu viegli pieskarieties krāsu pigmentam, tad apļveida kustībām uzklājiet to gar vaigu kaula līniju. Sapludiniet un izlīdziniet sārtumu, neatstājot skaidri redzamus krāsu laukumus. Mazliet sārtuma pavisam viegli uzklājiet degungalam, zodam, pierei. Intensīvākam un samtainākam krāsojumam klājiet rūžu ar mitru grima sūklī

Bellápierre pigmenti

Sievietes mīl skaistas krāsas, taču vēlas izskatīties dabiski un eleganti. Tieši to Jums piedāvā Bellápierre pigmenti!
• 100% dabiski pigmenti no vizlas, hipoalerģiski – piemēroti pat visjutīgākajai ādai. Vizla ir dabisks iezis, kuru sasmalcinot un oksidējot ar skābekli, atkarībā no oksidācijas pakāpes, iegūst dažādus toņus, apstrādes procesā neizmantojot un nepievienojot nekādas citas vielas.
• Bezgalīga krāsu bagātība – 105 toņi, kurus vēl arī var jaukt savā starpā, iegūstot neierobežotu skaitu tieši Jums tīkamu nokrāsu.
• Visnoturīgākais grims, kāds vien iespējams: nesaveļas, neiegulst ādas krokās, neizbalē, neatstāj traipus
• Nomazgājami ar ūdeni – nav vajadzīgs līdzeklis grima noņemšanai
• Daudzpusīgi pielietojami:
- Kā acu ēnas
- Kā acu līnija
- Kā skropstu tuša
- Kā lūpu krāsa
- Kā nagu laka
- Kā vaigu sārtums
- Kā mirdzošs pūderis ķermeņa zonu akcentēšanai
• Uzklāti ar sausu otiņu, izskatīsies maigi un dabiski, ar ūdenī samitrinātu otiņu vai sūklīti – koši un piesātināti.

Kā lietot:
Acu ēnas
Iegremdējiet otiņu acu ēnu uzklāšanai Bellápierre pigmenta pulverī. Viegli piesitot otiņu trauka malai, nobirdiniet lieko pulveri. Uzklājiet plakstiņam. Lietojiet tumšāku pigmenta toni pie skropstām un gaišāku plakstiņiem. Intensīvākam, košākam grimam lietojiet samitrinātu otiņu.

Acu līnija
Iegremdējiet Bellápierre otiņu acu līnijas uzvilkšanai ūdenī. Lietojot savu roku kā paleti, sajauciet izvēlētos krāsu pigmentus viendabīgā pastā. Uzzīmējiet līniju zem apakšējā plakstiņa skropstām un/vai virs augšējā plakstiņa skropstām.

Skrostu tuša
Bellápierre caurspīdīgās skropstu tušas* birstīti iemērciet Bellápierre pigmentā, nokrāsojiet skropstas.’

Lūpas
Vispirms uzklājiet Bellápierre vaniļas lūpu krāsas bāzi* vai Jūsu iecienīto lūpu balzamu vai lūpu krāsu. Tad otiņu iemērciet izvēlētajā pigmentā un uzklājiet lūpām.

Nagi
Iemērciet otiņu caurspīdīgajā nagu lakā, tad izvēlētajā krāsu pigmentā un nolakojiet nagus. Var izmantot arī krāsainās nagu lakas, iekrāsojot tās ar pigmentiem, lai mainītu nagu lakas toni.

Ķermenis
Izmantojot Bellápierre vēdekļa veida otiņu, uzklājiet plānu kārtiņu Bellápierre krāsu pigmenta pleciem, rokām, dekoltē. Pigmentus var pievienot arī ķermeņa losjonam un uzklāt ķermenim, lai ziemā piešķirtu tam iedeguma tonējumu.

Mati
Bellápierre krāsu pigmenti ir brīnišķīgi matu akcentēšanai. Iegremdējiet izvēlētajā pigmentā otiņu vaigu sārtuma uzklāšanai, tad iezīmējiet šķipsniņas Jūsu matos. Nostipriniet ar matu laku.

Bellápierre otiņas

Bellapierre otiņām ir augstākās kvalitātes sariņi, un to dizains ideāli piemērots tieši minerālās kosmētikas uzklāšanai. Otiņai acu līnijas uzvilkšanai un vēdekļa veida otiņai ir sintētiski sariņi, visām pārējām – dabiski sabuļa spalvas sariņi. Attēlā no kreisās:
Vēdekļa veida otiņa;
Otiņa cu ēnu uzklāšanai;
Otiņa acu līnijai;
Otiņa korektora uzklāšanai;
Otiņa vaigu sārtuma/bronzera uzklāšanai;
Otiņa pūderim.

Bellápierre komplekti

Krāsu pigmentu komplekts “Natural Beauty Shimmer Kit” – 6 dabiski pigmenti, lūpu balzams, lūpu spīdums, grima bāze, 1 otiņa acu ēnu uzklāšanai, 1 otiņa acu līnijas/lūpu krāsošanai, 1 DVD disks ar lietošanas instrukciju.

Pieci dažādi Bellapierre komplekti acu grima veidošanai ir kā radīti, lai perfektu un stilīgu tēlu spētu izveidot pat pilnīgs iesācējs. Komplektā ir viss nepieciešamais, lai Jūsu skatienu padarītu izteiksmīgu un valdzinošu – grima bāze, 3 pigmenti un 2 otiņas, kā arī detalizēts, viegli saprotams grima veidošanas apraksts ar attēliem: dari visu, kā aprakstīts un izveido savam noskaņojumam un raksturam atbilstošāko tēlu: „Pretty Woman” ikdienas grimam bēšos toņos, „Wild Forest” – noslēpumaini zaļajos, „Deep Ocean” – dzidri zilos, „Smoky Eyes” dūmakaini pelēkos un „Purple Storm” – piesātināti violetos.

9stacks
Bellapierre 9-Stack ir deviņu pēc toņiem saderīgu minerālo pigmentu komplekts kopā, stabiņā saskrūvējamos trauciņos – ērti paņemt līdzi visus deviņus vai noskrūvēt tikai dažus, todien vajadzīgos: tagad somiņā nav jāsaber daudz trauciņu, kuri grab un rada jucekli – tagad līdzi paņem tikai garāku vai īsāku “stabiņu”. Piedāvājumā trīs dažādi komplekti.

*Lūdzam ņemt vērā, ka pilnībā dabiski ir tikai Bellápierre pigmenti, pūderi, rūži un bronzeri – un ar tiem pietiek, lai izveidotu pilnu grimu, kā arī vajadzības gadījumā (piemēram, skropstu tušai) variet izvēlēties par bāzi kādu no Jūsu iecienītajiem, vai Biotēkā piedāvātajiem Sante, Logona vai Dr.Hauschka dekoratīvās kosmētikas līdzekļiem.
Bellápierre spīdumi (gliteri), kā arī bāzes (skropstu tuša, nagu laka, lūpu balzams, grima bāze u.c.) nesatur parabēnus un vairākiem līdzekļiem pievienoti Nāves jūras sāļi un augu ekstrakti, kas palīdz ādai būt tīrākai, veselīgākai, mīkstākai. Taču to sastāvi kopumā neatbilst dabiskās kosmētikas standartiem, bet orientēti vairāk profesionālai lietošanai.