Roku kopšana ziemā

Sante

 Kā roku ādu pasargāt no sala, vēja un mitruma? Kā cietušu ādu ātrā laikā atkal padarīt gludu un mīkstu? – savā pieredzē ar jums dalīšos es, Ekostudijas manikīra meistare Žanete.

Pirmais, kas jāatceras – no rīta rokām jāuzklāj krēms, kas rokas aizsargā, bet vakarā – mitrina. Ja pirms došanās laukā uzklāsiet rokām mitrinošu krēmu, efekts var būt pretējs – roku āda cietīs vēl vairāk.

Saudzējošu un aizsargājošu efektu roku ādai nodrošina roku krēmi, kas ir bagāti ar augu eļļām, piemēram, Sante Family Bio-Goji & Olive krēms rokām. Krēma sastāvā esošais šī sviests, kokosriekstu eļļu un olīveļļa ādu gan mīkstina, gan aizsargā. Krēma sastāvā ir arī dabīgie antioksidanti – kamēlijas eļļa un godži ogas, kas rūpējas par ādas atjaunošanos un aizsardzību pret novecošanos.

Mans ieteikums – nēsājiet roku krēmu somiņā līdzi! Tā jūs varēsiet krēmu uzklāt ikreiz pēc roku nomazgāšanas. Svarīgi, lai krēms ātri iesūktos ādā, neatstājot lipīgu un taukainu kārtiņu. Rūpes par roku ādu neaizņems daudz laika, toties rezultāts būs sajūtams – maiga, mīksta un gluda āda.

Izvēloties roku krēmus, raugieties, lai to sastāvā būtu vielas, kas stiprina ādas pašaizsardzības spējas un veicina ādas šūnu atjaunošanos – piemēram, jaudīgais koenzīms Q10. Roku krēmi, kas satur antioksidantus, palīdzēs ātrāk atjaunot jau cietušu un bojātu ādu.

Logona roku krēms ar bio grānātābolu un Q10 bagātīgi pabaro roku ādu, aizsargā to un atjauno ādas elastību ar krēma sastāvā esošo kokosriekstu eļļu, šī sviestu, granātābolu ekstraktu un koenzīmu Q10. Šis krēms palīdz saglabāt roku ādu gludu un mīkstu pat skarbos laikapstākļos.

Lai roku āda būtu maiga, skaista un jaunavīga, tā jāmitrina. Arī ziemā! Tikai labāk to darīt tad, kad uzturaties telpās – pārnākuši vakarā mājās vai arī birojā dienas laikā. Glicerīns un vieglas tekstūras eļļas, bagātīgi mitrinot ādu, palīdz uzturēt ādas elastību un labu izskatu, vienlaikus mitrinot un kopjot ienadžus.

Izcili mitrinošs un atjaunojošs ir Dr. Hauschka mitrinošs roku krēms. Tā sastāvā ir ādas tonusu uzlabojošās kalanhoja un alteja, dziļi mitrinošais glicerīns un vērtīgas augu eļļas, kas kavē mitruma zudumu ādā. Lielākam efektam nagu pamatni ieteicams uzklāt Dr. Hauschka nīma eļļu nagu un kutikulas kopšanai, kas spēcina nagus un novērš kutikulu plaisāšanu un sausumu. Esmu novērojusi, ka lietojot šo eļļu, kuras sastāvā ir brūču pērkonamoliņš, kumelīšu ekstrakts un nīms, arī nagi kļūst spēcīgāki un veselāki.

Ceru, ka mani padomi palīdzēs Jums ikdienā rūpēties par roku ādu!

Bet palutināt Jūsu rokas, veicot manikīru (klasisko vai SPA) – aicinu pie mums, Ekostudijā.