Matu veidošanas līdzekļi – veido un kop

image001

Vai iespējams matus ieveidot, tos nebojājot? Ir taču dzirdēts, ka matu veidošanas līdzekļi bloķē skābekļa piekļuvi matiem un traucē to barošanu, izžāvējot matus un padarot tos sausus un trauslus (un tā tas arī ir, ja izmanto ar ķīmiju pilnos matu veidošanas līdzekļus).

Ar prieku un lepnumu varam teikt, ka Ekostudijā izmantotie eko matu veidošanas līdzekļi ar dabīgām fiksējošām un spēcinošām sastāvdaļām ne tikai nebojā matus, vēl vairāk – tie matus kopj un aizsargā. Turklāt veidošanas līdzekļi ir tik plašā klāstā, ka savējo atradīs gan cirtainu, gan taisnu matu īpašnieki, cilvēki ar īsiem, gariem vai vidēja garuma matiem; tie, kas matus mazgā katru dienu vai dara to pāris reizes nedēļā.

image002

Lai atjaunotu matus un piešķirtu tiem apjomu, mēs iesakām Sante Balm Care matu kondicionieri – putas ar moringa ekstraktu un kviešu proteīniem.

Inovatīvā formula aizsargā un atjauno matu struktūru un piešķir tiem spīdumu.

Tiem, kas matus mazgā bieži – katru vai katru otro dienu, un svarīgi tos aizsargāt pret fēna karstumu, piemērots būs Logona BlowDry Styler Bamboo Līdzeklis matu veidošanai, kura sastāvā ir spēcinošie bambusa, bērza un kosas ekstrakti, kas matus aizsargā un padara stiprus.

image003

Ja matiem zudis dabiskais spīdums, tie izskatās “noguruši” un nedzīvi, jāizvēlas veidošanas līdzeklis, kura sastāvā ir spēcīgi mitrinātāji, kas uzlabo matu struktūru, atjaunojot to dabisko mirdzumu. Ar John Masters Organics Apelsīnu un zīda proteīnu želeju ieveidotās matu cirtas izskatās dzīvīgas un elastīgas, jo zīda proteīniem pa spēkam “piepildīt” mata bojātās vietas, bet ciedru ēteriskā eļļa un mandarīnu mizu eļļa aizsargā galvas ādu pret izžūšanu (sausa galvas āda bieži vien arī ir iemesls matu nedzīvajam izskatam).

Visbiežāk matu bojāšanos pēc veidošanas līdzekļu lietošanas novērojuši tie, kuriem patīk stila eksperimenti ar matiem, un kuri šim nolūkam izmantojuši stipras fiksācijas “ķīmiskās” matu želejas vai vaskus. Noturīgs efekts =garantēta matu bojāšanās – tāda bēdīga likumsakarība vērojama sintētisko fiksācijas līdzekļu pasaulē.

Toties Sante matu vasks ar bišu vasku un kokosriekstu eļļu ne vien ideāli fiksē, nebojājot matus, bet vienlaikus arī aizsargā matu galus pret šķelšanos.

Savukārt Sante matu laka nofiksē frizūru, iztiekot bez ķēpīgās un lipīgās sajūtas. Spīdumu matiem nodrošina bezkrāsas henna, hohoba un mandeļu eļļa.

Un lūk, vēl viens līdzeklis, ar ko var paveikt īstus brīnumus – no retro loku fiksēšanas līdz akcentētām šķipsnām – turklāt frizūra būs nevainojama visas dienas garumā. Lai atjaunotu matu apjomu vairākas stundas pēc ieveidošanas ar John Masters Organics Vaniļas un mandarīnu pomādi, atliek vien ar roku sabužināt matus un efekts būs tāds, it kā Jūs tikko būtu piecēlusies no friziera krēsla.

Un kur tad vēl efekts, ko sniedz šī sviests un citrusaugļu ekstrakti – tie piešķir matiem spīdumu un aizsargā.

Nāc uz Ekostudiju, un mēs piemeklēsim tieši Tavu matu vajadzībām visatbilstošāko līdzekli un, protams, skaisti ieveidosim matus!