Eko matu krāsas

Eko matu krāsasEko matu krāsas

Kā iegūt intensīvu un noturīgu matu krāsu, nebojājot matus? Vai iespējams iegūt matu krāsu “kā nevienam” – unikālu toni “vienā eksemplārā”? Vai ir matu krāsas, ko droši var lietot arī mazās princeses?

Daba Latvijas sievietes lielākoties apveltījusi ar matu toni, kam pietrūkst ekspresijas un košuma! Taču, ja pat ar toni esam mierā, ir tik sievišķīgi vēlēties matu krāsu reizēm pamainīt!
Agrāk, kad bija pieejamas tikai ķīmiskās matu krāsas, daudzas sievietes labāk piecieta savu pelēkumu, nekā  riskēja nonākt ķīmiskās matu krāsas atkarībā. Jo, vienreiz nokrāsojot, vajadzēja krāsot vēl un vēl, citādi nebija iespējams izbēgt no neglīti ataugošajām matu saknēm. Rezultātā – spēcīgās ķīmijas iespaidā mati neglābjami bojājās.
Eko matu krāsas ne vien nebojā matus, tām ir pavisam cits krāsu pigmenta uzklāšanas princips. Eko krāsas, atšķirībā no ķīmiskajām, nevis likvidē mata dabisko krāsas pigmentu un aizstāj to ar mākslīgo, bet  tikai pārklāj mata virsmu ar augu izcelsmes krāsu, netraumējot mata struktūru. Jaunā matu krāsa rodas, kombinējoties uzklātajam augu krāsas slānītim un tam cauri starojošajam dabiskajam matu pigmentam. Augu krāsu pigmenti ir iegūti no hennas, valriekstu čaumalām, smiltsērkšķiem, indigo, hibiska, kafijas, rabarberiem, kurkumas, bietēm un citiem krāsvielas saturošiem augiem. Papildināta ar dabīgiem kondicionieriem piemēram, hohoba eļļu vai kviešu proteīnu, matu krāsa vienlaikus nogludina matus un piešķir tiem mirdzumu. Bez augu pigmentiem dabīgo krāsu sastāvā ir arī augi, kas nodrošina krāsas stabilitāti un vienmērīgumu.
Krāsojot matus ar augu izcelsmes krāsu, kontrasts starp ataugošajām matu saknēm un krāsotajiem matiem ir nemanāmāks un neuzkrītošāks.

logona hair BANN

Ekostudijā mēs strādājam ar divu zīmolu krāsām – Logona Herbal matu krāsām un Naturigin matu krāsām.
LOGONA HERBAL matu krāsu sastāvā ir tikai augu krāsvielas un dabīgi kondicionieri, kas pilnībā izslēdz risku sabojāt matus vai iedzīvoties alerģijā. Logona Herbal krēmveida krāsas ir starptautiski novērtēta inovācija dabīgo matu krāsu tirgū un ieguvušas vairākas prestižas balvas. Ir izstrādāta īpaša LOGONA HERBAL SISTĒMA, kuras ieteikumiem sekojot, varēsiet atrast sev piemērotāko toni.

Ja Jums patīk eksperimentēt vai esat sava īstā toņa meklējumos, tad ziniet -  Logona Herbal pulverveida krāsas var savstarpēji kombinēt, panākot neatkārtojamu toni. Toni var ietekmēt pat tas, kādā šķidrumā iemaisīts pulveris – ūdenī, melnajā tējā, kafijā vai pat sarkanvīnā.
Ja jums ir smalki vai gaiši mati  – tie nokrāsosies ātrāk un intensīvāk, taču biezos, rupjos un  tumšos matos krāsa būs jānotur ilgāk (līdz pat 2h).
Ja vēlaties nokrāsot sirmus matus, jārēķinās, ka  sirmie mati pēc vienas krāsošanas reizes vienmēr būs gaišāki par pārējiem matiem. Jo sirmāki mati, jo gaišāks būs krāsojums. Lai sirmus matus nokrāsotu pilnībā, 12 stundas pēc pirmās krāsošanas, matus ieteicams nokrāsot atkārtoti.
Ja vēlaties ar augu krāsām krāsot matus, kas pirms tam bijuši balināti vai krāsoti ar ķīmiskajām krāsām, vispirms labāk nokrāsot vienu šķipsnu, un tikai tad, ja krāsu tonis patīk, krāsot matus pilnībā.
Ja arī Jūsu mazā princesīte grib tikt pie iekārotā matu toņa, jums nebūs jāatrunājas, ka vispirms jāizaug lielai, vai ka tas nav īsti piemēroti un veselīgi – Logona Herbal sniegs krāsu prieku, ļaujot vai nu tikai paspilgtināt dabisko matu toni, vai arī īstenot vispārdrošākās pārvērtības bez mazākā riska matus sabojāt.
naturigin bann
Dānijā ražotās matu krāsas NATURIGIN, ar ko strādājam Ekostudijā, ir daudzkārt izpelnījušās atzinību par augstu produktu kvalitāti un profesionālu izcilību. Piemēram, divus gadus pēc kārtas (2014.un 2015.gadā) Naturigin ieguva augstāko novērtējumu Natural Beauty Product konkursā, Amerikā.
Ja vēlaties iegūt skaistu, intensīvu un ilgnoturīgu matu toni, tad Jūsu izvēlei mēs varam piedāvāt  NATURIGIN krāsu paleti ar 16 skaistiem toņiem.
Ja vēlaties matus ne vien nokrāsot, bet vienlaikus uzlabot to kvalitāti,  tad ziniet – Naturigin bagātīgā formula augu ekstraktiem un eļļām nostiprina matu struktūru, nogludina matus un piešķir veselīgu spīdumu.
Ja jums ir bēdīga pieredze ar “parastajām” matu krāsām to alerģiskās un agresīvās iedarbības dēļ, tad lietot Naturigin ir droši, jo  krāsā nesatur amonjaku, kas ir izplatīts alerģisku reakciju izraisītājs, turklāt bojā matu struktūru.
Kāda matu krāsa ir piemērotāka Jūsu matiem – Logona Herbal vai Naturigin – to palīdzēs izvērtēt mūsu profesionālie un pieredzējušie matu meistari.
Pavasaris tuvojas, ir laiks uzplaukt arī mums :)