26/06/2017

Meklēju meiteni ar peonijas ziedu uz pleca!

Meklēju meiteni ar peonijas ziedu uz pleca!Meklēju meiteni ar peonijas ziedu uz pleca!

Varu saderēt, ka šāds sludinājums izceltos visu to viens otram līdzīgo sludinājumu vidū, kuros cilvēki meklē sabiedriskā transportā vai uz ielas nejauši satiktu, sirdī iekritušu simpātiju (meklēju meiteni gaišiem pusgariem matiem, kas vakar pēcpusdienā iekāpa 5.trolejbusā pie Nacionālā teātra; lūdzu atsaukties jaunu vīrieti pelēkā uzvalkā ar melnu lietussargu, kas stāvēja autobusa pieturā pie Stacijas laukuma)
Uz pleca uzplaucis peonijas zieds, smalki mežģīņots cimdiņš, latvju raksts uz augšdelma vai asprātīgs sauklis uz krūtīm atšķirs jūs no citiem un uzsvērs jūsu individualitāti. Un kad gan vēl labāk rotāties ar hennas zīmējumu kā vasarā, kad atklājam tādas ķermeņa daļas, kas ziemā tiek paslēptas zem silta džempera vai garām biksēm!?
Ekostudijā hennas zīmējumi tiek veikti ar hennas pastu, kas gatavota turpat uz vietas, izmantojot 100% dabīgu hennas pulveri, kam pievienots avota ūdens, brūnais cukurs un Florame ēteriskās eļļa (tējaskoka vai lavandas), kas krāsai piešķir intensitāti un noturību. Pirms nākšanas uz salonu, vietu, kuru esat izvēlējies apzīmēt, vajag apstrādāt ar skrubi, lai noņemtu atmirušās ādas šūnas un henna uz ādas klātos vienmērīgāk un gludāk.
Atkarībā no zīmējuma sarežģītības, pats gleznošanas process aizņem 10-30 minūtes. Pēc tam uz zīmējuma tiek uzklāts īpašs plāksteris, kas jānotur diennakti. Hennas zīmējuma mūžs ir divas nedēļas, tomēr intensīva peldēšanās, svīšana vai apgleznotās vietas berzēšana ar sūkli, zīmējuma spilgtumu var samazināt.
Ekostudijas meistari novērojuši, ka šobrīd popularitāti iemantojuši ir 3D tehnikā veikti zieda gleznojumi vai smalkzīmejumā tehnikā izzīmētas mežģīnes, kas lieliski sader ar balles kleitām kāzās vai citos svētkos.
Nāc uz Ekostudiju ar savu zīmējuma skici vai izvēlies kādu no Ekostudijas meistares Ances piedāvātajiem zīmējumiem. Vasara vēl tikai sākas!

Komentāri

Komentāru vēl nav!

Komentēt