11/05/2016

Prieks skatīties spogulī! Pārvērtību stāsts.

Prieks skatīties spogulī! Pārvērtību stāsts.Prieks skatīties spogulī! Pārvērtību stāsts.

Cik jaukas ir tās dienas, kad spogulī mums pretim raugās starojoša, atpūtusies un ar sevi apmierināta sieviete! Taču ar prasmīgu grimu un atjaunotu matu krāsu varam savu izskatu un garastāvokli uzlabot arī tad, kad no gultas gadījies izkāpt ar kreiso kāju.

Šī stāsta varonei Lailai, kura ikdienā ir čakla grāmatvede, rūpīga mamma trim bērniem un vecmāmiņa diviem mazbērniem, ikdienā pietrūkst laika tieši sev. Dažas stundas, ko Laila pavadīja Ekostudijā, dāvāja viņai ne tikai starojošu izskatu, bet arī apņēmību turpmāk vairāk vērības veltīt sev pašai. Jo pārvērtības priecēja ne vien Lailu pašu, bet arī viņas tuviniekus un darba kolēģus.

vidu parvert

Un, lūk, arī detalizēts pārvērtību stāsts! Vispirms Laila kopā ar Ekostudijas frizieri Inesi apsprieda vēlamo matu griezumu un krāsu. Tā kā Lailai ir taisnstūra sejas forma, tika veidota pagarināta matu līnija pie sejas, savukārt aizmugurē mati tika saīsināti (pakāpenisks karē griezums, slīps “ponijs”). Matu tonim piešķīra intensitāti un mirdzumu ar augu ekstraktiem un eļļām bagāto matu krāsu Naturigin Ebony 2.3 (melnkoka tonis), kas nedaudz papildināts ar Naturigin Dark Cofee Brown 3.0 (kafijas brūns tonis). Pirms matu veidošanas tajos izsmidzināja  Logona mitrinošu līdzekli matu aizsardzībai pret karstuma iedarbību ar bio alveju, kas aizsargā matus no sausuma,  padara tos pakļāvīgus un noturīgus pret statisko elektrību. Pie matu saknēm izsmidzināja John Masters Organics matu folikulus stiprinošu un matus kuplinošu līdzeklis, kas ir perfekti piemērots smalkiem un plāniem matiem, kā arī drošs krāsotiem matiem. Ieveidoto frizūru nostiprināja ar Sante matu laku, kas matiem ļauj ilgstoši saglabāt formu un piešķir skaistu spīdumu.

vidu web2

Make-up speciāliste Ilze veica uzacu korekciju un izveidoja klasisku ikdienas grimu, izmantojot tikai augstvērtīgu eko dekoratīvo kosmētiku no Dr.Hauschka un Bellápierre.
Sīkus ādas defektiņus un noguruma pēdas nomaskēja ar Dr. Hauschka korektoru 01. Tad uzklāja gaišam ādas tonim piemērotu Dr.Hauschka tonālo krēmu Nr. 01 Macadamia un vidēji gaišam tonim piemērotu Dr.Hauschka tonālo krēmu Nr. 02 Almond. Sejas āda ieguva vienmērīgu, izlīdzinātu un veselīgu toni. Toni nostiprināja ar Bellápierre minerālu pūderi Cinnamon un Bellápierre minerālu pūderi Ultra, kas gatavoti tikai no dabiskiem minerāliem un neaizsprosto poras.
Ar Dr. Hauschka bronzējošo pūderi tika modelēta sejas forma, bet ar persiku toņa vaigu sārtumu (Dr. Hauschka vaigu sārtums 04), sejas ādai piešķīra veselīgu dzīvīgumu. Vaigu kauliem tika uzklāts arī perlamutra tonis (pearly rose)  no Dr. Hauschka acu ēnu komplekta 3* – tas Lailas seju padarīja jauneklīgāku un starojošāku.
Dr. Hauschka acu ēnu komplekta 3* trīs pavasarīgie toņi ar   dažādām tekstūrām tika izmantoti arī acu grima veidošanai – viegli mirdzošais, dabīgais tonis 01 (sparkling nude) acis it kā “atver” un vizuāli palielina, perlamutra dzirkstošais tonis 02 (pearly rose) piešķir ādai svaigumu, bet matētais tonis 03 (matt chocolate) padara skatienu izteiksmīgāku. Ar Dr. Hauschka Kajal acu zīmuli 08 tika uzvilkta un iztušēta Lailas skaisto acu forma, bet skropstas nokrāsotas ar melnu Dr. Hauschka skropstu tušu apjomam. Uzacis tika ietonētas ar Dr. Hauschka acu ēnu komplekta pelēko (Nr.03) un antracīta (Nr.04) toņiem. Lūpu kontūras iezīmēja ar Dr.Hauschka lūpu kontūrzīmuli 01 un nokrāsoja ar kļavu sārto lūpukrāsu Dr. Hauschka lūpu krāsa Novum 08 (maple glow), kas ne vien izcēla Lailas lūpas, bet arī bagātīgi tās kopa ar lūpu krāsas sastāvā esošajiem ārstniecības augiem, argana eļļu un bišu vasku. “Pasaule ir pilna ar skaistām un prieka vērtām lietām, atliek vien to visu izbaudīt” – tāds ir Lailas dzīves moto. Ekostudijā notikušās pārvērtības skaistajām un prieka vērtajām lietām pasaulē pievienoja arī Lailas atjaunoto izskatu. Lai prieks skatīties spogulī!

web beigu bann

Komentāri

Komentāru vēl nav!

Komentēt