23/03/2016

Eko matu krāsas

Eko matu krāsasEko matu krāsas

Kā iegūt intensīvu un noturīgu matu krāsu, nebojājot matus? 

Daba Latvijas sievietes lielākoties apveltījusi ar matu toni, kam pietrūkst ekspresijas un košuma! Taču, ja pat ar toni esam mierā, ir tik sievišķīgi vēlēties matu krāsu reizēm pamainīt!
Agrāk, kad bija pieejamas tikai ķīmiskās matu krāsas, daudzas sievietes labāk piecieta savu pelēkumu, nekā  riskēja nonākt ķīmiskās matu krāsas atkarībā. Jo, vienreiz nokrāsojot, vajadzēja krāsot vēl un vēl, citādi nebija iespējams izbēgt no neglīti ataugošajām matu saknēm. Rezultātā – spēcīgās ķīmijas iespaidā mati neglābjami bojājās.

naturigin bann
Dānijā ražotās matu krāsas NATURIGIN, ar ko strādājam Ekostudijā, ir daudzkārt izpelnījušās atzinību par augstu produktu kvalitāti un profesionālu izcilību. Piemēram, divus gadus pēc kārtas (2014.un 2015.gadā) Naturigin ieguva augstāko novērtējumu Natural Beauty Product konkursā, Amerikā.
Ja vēlaties iegūt skaistu, intensīvu un ilgnoturīgu matu toni, tad Jūsu izvēlei mēs varam piedāvāt  NATURIGIN krāsu paleti ar 16 skaistiem toņiem.
Ja vēlaties matus ne vien nokrāsot, bet vienlaikus uzlabot to kvalitāti,  tad ziniet – Naturigin bagātīgā formula augu ekstraktiem un eļļām nostiprina matu struktūru, nogludina matus un piešķir veselīgu spīdumu.
Ja jums ir bēdīga pieredze ar “parastajām” matu krāsām to alerģiskās un agresīvās iedarbības dēļ, tad lietot Naturigin ir droši, jo  krāsā nesatur amonjaku, kas ir izplatīts alerģisku reakciju izraisītājs, turklāt bojā matu struktūru.
Kāda matu krāsa ir piemērotāka Jūsu matiem – Logona Herbal vai Naturigin – to palīdzēs izvērtēt mūsu profesionālie un pieredzējušie matu meistari.
Pavasaris tuvojas, ir laiks uzplaukt arī mums :)

Komentāri

Komentāru vēl nav!

Komentēt