08/09/2011

Biotēkas Ekostudija – vairojiet savu dabisko skaistumu!

Biotēkas Ekostudija – vairojiet savu dabisko skaistumu!Biotēkas Ekostudija – vairojiet savu dabisko skaistumu!

Rīgā, Cēsu ielā 12, vietā, kur savas durvis reiz vēra pirmais Biotēkas veikals, nu Jūs gaida Biotēkas Ekostudija – 100% īsta eko frizētava un skaistumkopšanas studija, kur baudīt lielpilsētas smalkāko profesionāļu meistarību mīļā, miera un mazpilsētas personiskās attieksmes pilnā gaisotnē.

Izbalināt matus, ielikt ilgviļņus un elpot matu lakas miglu – to var jebkurā citā Rīgas frizētavā. Taču Biotēka Ekostudijā, atšķirībā no citām frizētavām, tiek izmantota tikai īsta, sertificēta, luksus klases dabīgā kosmētika. Biotēkas Ekostudijā gaiss smaržos pēc ēteriskajām eļļām un zālīšu ekstraktiem, mati tiks lutināti ar organiskiem līdzekļiem, kas ir gan efektīvi, gan patīkami.

Piedāvājumā:
• Gan sievietēm, gan vīriešiem (arī bērniem neatteiksim) – matu griešana, kopšana, patīkamas galvas masāžas, matus atjaunojošas dabas kūres un masku procedūras, veidošana tikai ar augstas klases dabīgo/organisko kosmētiku, tai skaitā – John Masters Organics, kas valdzina ar savu izsmalcinātību un pārliecina ar efektu – gan acumirklī redzamo, gan ilgstošā lietošanā panākamo;
• Individuāli veidotu masku kūres: tieši Jūsu vajadzībām piemeklētas dabīgas sastāvdaļas – auksti spiestas augu eļļas, organiskas ēteriskās eļļas, Latvijā ražoti augu ekstrakti u.c.
• Ekskluzīvi – neparasti matu rotājumi gan no dzīviem ziediem (lūdzam pieteikt šo pakalpojumu laikus, jo ziedi frizūrām tiek gatavoti pēc pasūtījuma), gan pērlīšu virtenēm, kas paspilgtinās Jūsu ikdienas rotaļīgo sievišķību vai būs vakara balles oga.
• Kamēr galva satīta siltā dvielī, atšķirībā no citu frizētavu piedāvātās kņadas ar TV un skaļām sarunām, Ekostudijā būs iespēja iepazīt vai papildināt zināšanas par dabīgu dzīvesveidu, ieklausīties sevī un dabas skaņās, patamborēt, paadīt vai aizpildīt kādu personības testu.
• manikīrs ar Sante nagu lakām un roku kopšanas procedūras ar sertificētu eko kosmētiku.
• dabīgs make-up ar Bellapierre minerālpigmentiem vai Dr.Hauschka dekoratīvo kosmētiku.
• Ikvienam, kas gatavs eksperimentēt – Ekostudijas profesionālās meistares ir atvērtas visdažādāko dabīgās skaistumkopšanas ideju īstenošanai (izmēģināt sen lolotu vecmāmiņas recepti, sapīt matus neparastā bizē vai krāsot ar dabīgu matu krāsu u.tml.).
• Ekostudijā Jūs variet iegādāties arī John Masters Organics, Dr.Hauschka, Florame kosmētiku.
• Ekostudijā iespējams iegādāties dāvanu kartes par Jūsu izvēlēto summu.
• Katrs apmeklētājs, kas 5 reizes veicis kādu no procedūrām Ekostudijā, saņem Privilēģiju karti – tā dod 10% atlaidi turpmākajiem studijas apmeklējumiem.

Dabīgs un apburošs skaistums ir sasniedzams, neprasot neviena upurus, izturoties ar cieņu pret sevi un dabu sev apkārt.
Vairosim skaistumu!

Strādājam darbdienās no 10.00 līdz 18.00, sestdienās – pēc pieraksta.
Ekostudijas tālr.: 67372206 vai mob. tālr. 28479480).

P.S. Savu auto varat novietot Europark stāvvietā, tieši blakus Ekostudijai (iebraukšana no Brīvības ielas Nr. 131) – nosauciet Ekostudijas darbiniecēm sava stāvvietā novietotā auto numuru PIRMS procedūru uzsākšanas,maksu par autostāvvietu mēs Jums kompensēsim.